מארז מחשב ANTEC P30 AIR
₪292.00
מארז מחשב ANTEC P30 AIR
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=222 H=465 D=478mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.51+1 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)175 | הערותMax GPU Length ≤405mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 222 מ"מ רוחב, 465 מ"מ גובה ו-478 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות הכוללות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-USB Type-C. ניתן להתקין עד שני כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' וכונן נוסף בגודל 2.5 אינץ', עם אפשרות להתקנה של כונן נוסף בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 175 מ"מ. העיצוב התרמי כולל מאוורר קדמי כפול בגודל 140 מ"מ, מאוורר אחורי בגודל 120 מ"מ ושני מאווררים בגודל 120 מ"מ במיקום ההספק ההפוך. אורך הכרטיס הגרפי המקסימלי המותר הוא 405 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC P30 AIR
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=222 H=465 D=478mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 1+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 175 |
| הערות | Max GPU Length ≤405mm |
| עיצוב תרמי | Included Fan Front 2x140mm & Rear 1x120mm & Reverse PSU Shroud 2x120mm |