מארז מחשב ANTEC P101 SILENT
₪732.00
מארז מחשב ANTEC P101 SILENT
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ FAN Controller |
| מידותW=232 H=506 D=527mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Bays 5.251 |
| Hard Drive 2.52 | Hard Drive 3.58 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תואם ללוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 232 מ"מ רוחב, 506 מ"מ גובה ו-527 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-FAN Controller. המארז מצויד ב-Bays עבור 1 כונן 5.25 אינץ', 8 כונני 3.5 אינץ' ו-2 כונני 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי עבור המעבד הוא 180 מ"מ. עיצוב תרמי כולל 3 מאווררי 120 מ"מ בחזית ומאוורר 140 מ"מ מאחור. אורך מקסימלי עבור כרטיס גרפי הוא 270 מ"מ עם HDD ו-450 מ"מ ללא HDD.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC P101 SILENT
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ FAN Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=232 H=506 D=527mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Bays 5.25 | 1 |
|---|---|
| Hard Drive 2.5 | 2 |
| Hard Drive 3.5 | 8 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 270mm (with HDD) ≤ 450mm (w/o HDD) |
| עיצוב תרמי | Included Fans: Front 3x120mm & Rear 1x140mm |