מארז מחשב ANTEC NX800
₪472.00
מארז מחשב ANTEC NX800
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
| מידותW=230 H=500 D=470mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.54+1 |
| Hard Drive 3.53 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length ≤ 350mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 230 מ"מ רוחב, 500 מ"מ גובה ו-470 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0, Earphone/Mic ו-RGB Controller. תאורת ARGB משולבת עם מאווררים קדמיים בגודל 200 מ"מ (2 יח') ומאוורר אחורי בגודל 120 מ"מ. המארז תומך ב-3 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-4+1 בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 180 מ"מ, ואורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 350 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC NX800
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=230 H=500 D=470mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 4+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 3 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 350mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB Fans Front 2x200mm & Rear 1x120mm |