מארז מחשב ANTEC NX290
₪180.00
מארז מחשב ANTEC NX290
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מידותW=206 H=450 D=404mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)155 | הערותMax GPU Length ≤ 320mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 206 מ"מ רוחב, 450 מ"מ גובה ו-404 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0 וכניסת Earphone/Mic. המארז מצויד בתאורת RGB ומסוגל להכיל עד 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+1 כוננים בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 155 מ"מ, עם עיצוב תרמי הכולל מאוורר קדמי RGB בגודל 3x120 מ"מ ומאוורר אחורי רגיל בגודל 1x120 מ"מ. אורך כרטיס גרפי מקסימלי נתמך הוא 320 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC NX290
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic |
|---|
מבנה
| מידות | W=206 H=450 D=404mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 155 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 320mm |
| סוג תאורה | RGB |
| עיצוב תרמי | Included Fan: Front RGB 3x120mm & Regular Rear 1x120mm |