כרטיס מסך GIGABYTE RX 7700 XT GV-R77XTGAMING OC-12GD
₪2087.00
כרטיס מסך GIGABYTE RX 7700 XT GV-R77XTGAMING OC-12GD
מאפיינים
| דגם GPURX 7700 XT | מהירות זיכרון18Gbps | נפח זיכרון12GB |
| סוג זיכרוןGDDR6 | רוחב ממשק זיכרון192bit | ספק כוח מומלץ700W (8 Pin*2) |
| מידותL=302 W=130 H=56mm | חיבור כרטיס מסךPCIe 4.0 x16 | Boost Clock2599MHz |
תיאור
כרטיס מסך מדגם RX 7700 XT מבית AMD, כולל זיכרון גרפי בנפח 12GB מסוג GDDR6 במהירות 18Gbps ורוחב ממשק של 192bit. תומך בעד 4 מסכים וברזולוציה מקסימלית של 7680x4320, עם יציאות HDMI ו-DisplayPort. מתחבר באמצעות PCIe 4.0 x16, תואם ל-DirectX 12 Ultimate ו-OpenGL 4.6, עם ספק כוח מומלץ של 700W (8 Pin*2). מידות הכרטיס: L=302 W=130 H=56mm.
מפרט טכני כרטיס מסך GIGABYTE RX 7700 XT GV-R77XTGAMING OC-12GD
כללי
| דגם GPU | RX 7700 XT |
|---|
זיכרון גרפי
| מהירות זיכרון | 18Gbps |
|---|---|
| נפח זיכרון | 12GB |
| סוג זיכרון | GDDR6 |
| רוחב ממשק זיכרון | 192bit |
חשמל
| ספק כוח מומלץ | 700W (8 Pin*2) |
|---|
מידות
| מידות | L=302 W=130 H=56mm |
|---|
ממשק
| חיבור כרטיס מסך | PCIe 4.0 x16 |
|---|
נוסף
| Boost Clock | 2599MHz |
|---|
תאימות
| DirectX | 12 Ultimate |
|---|---|
| OpenGL | 4.6 |
מעבד גרפי
| יצרן ערכת שבבים | AMD |
|---|---|
| מהירות ליבה | 2276MHz |
תצוגה
| יציאת וידאו | HDMI \ DisplayPort |
|---|---|
| כמות מסכים מקסימלית | 4 |
| רזולוציה מקסימלית | 7680x4320 |