FRACTAL DESIGN DEFINE 7 BLACK
₪876.00
FRACTAL DESIGN DEFINE 7 BLACK
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ USB Type-C |
| מידותW=240 H=475 D=547mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Bays 5.251 |
| Hard Drive 2.52+6 | Hard Drive 3.52+4 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)185 |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 240 מ"מ רוחב, 475 מ"מ גובה ו-547 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0 ו-USB Type-C. כולל מקום עבור 1 כונן 5.25 אינץ', 2 כוננים 3.5 אינץ' ו-4 כוננים נוספים, כמו גם 2 כוננים 2.5 אינץ' ו-6 נוספים. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 185 מ"מ. המארז מגיע עם עיצוב תרמי הכולל מאווררים Dynamic X2 GP-14, עם 2 מאווררים בקדמת המארז בגודל 140 מ"מ ומאוורר אחורי בגודל 140 מ"מ. אורך הכרטיס הגרפי המקסימלי הוא בין 455 ל-470 מ"מ.
מפרט טכני FRACTAL DESIGN DEFINE 7 BLACK
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=240 H=475 D=547mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Bays 5.25 | 1 |
|---|---|
| Hard Drive 2.5 | 2+6 |
| Hard Drive 3.5 | 2+4 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 185 |
| הערות | Max GPU Length 455-470mm |
| עיצוב תרמי | Included Fans Dynamic X2 GP-14: Front 2x140mm & Rear 1x140mm |