מארז מחשב ANTEC CX MIRROR BLACK
₪341.00
מארז מחשב ANTEC CX MIRROR BLACK
מאפיינים
| סוג מארזMini Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=275 H=400 D=438mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.51 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)155 | הערותMax GPU Length ≤415mm |
תיאור
מארז Mini Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 275 מ"מ רוחב, 400 מ"מ גובה ו-438 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות הכוללות USB 2.0, USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-USB Type-C. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, בעוד שהעיצוב התרמי כולל מאווררים מותקנים מראש בגודל 120 מ"מ (7 יחידות). המארז תומך בכוננים קשיחים בגודל 3.5 אינץ' (1 יחידה) ובגודל 2.5 אינץ' (2 יחידות). גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 155 מ"מ, ואורך הכרטיס גרפי המקסימלי המותר הוא 415 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC CX MIRROR BLACK
כללי
| סוג מארז | Mini Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=275 H=400 D=438mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 155 |
| הערות | Max GPU Length ≤415mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Pre-Installed ARGB Fans 7x120mm |