מארז מחשב ANTEC C8 ARGB
₪550.00
מארז מחשב ANTEC C8 ARGB
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=303 H=476 D=464mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.54 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)175 | הערותMax GPU Length ≤ 440mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תואם ללוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 303 מ"מ רוחב, 476 מ"מ גובה ו-464 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C, ומציע תאורת ARGB. ניתן להתקין עד 2 כונני 3.5 אינץ' ועד 4 כונני 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד עומד על 175 מ"מ, ועיצוב התרמי כולל מאווררי ARGB PWM שקטים בגודל 160 מ"מ בחזית ו-140 מ"מ מאחור. אורך הכרטיס הגרפי המקסימלי המותר הוא 440 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC C8 ARGB
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=303 H=476 D=464mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 4 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 175 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 440mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included Tranquil ARGB PWM Fans: Botton Reverse 2x160mm & Rear 1x140mm |