מארז מחשב ANTEC C7 ARGB
₪487.00
מארז מחשב ANTEC C7 ARGB
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
| מידותW=241 H=504 D=485mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+3 |
| Hard Drive 3.53 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length ≤ 450mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 241 מ"מ רוחב, 504 מ"מ גובה ו-485 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic, USB Type-C ו-RGB Controller. המארז מצויד בתאורת ARGB ומסוגל להכיל עד 3 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+3 כונני 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 180 מ"מ. העיצוב התרמי כולל 3 מאווררים בגודל 120 מ"מ בצד ימין ומאוורר בגודל 140 מ"מ בחלק האחורי. אורך כרטיס גרפי מקסימלי נתמך הוא 450 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC C7 ARGB
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=241 H=504 D=485mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+3 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 3 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 450mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB PWM Fans: On Right Side 3x120mm & Rear 1x140mm |