מחשב גיימינג Intel Core i5-14400 / 20GB / 500GB NVMe / RTX 4060 6GB / Windows 11
₪5300.00
מחשב גיימינג Intel Core i5-14400 / 20GB / 500GB NVMe / RTX 4060 6GB / Windows 11
מאפיינים
| יצרןB&W | סוג מוצרמחשבים נייחים PC | כרטיס מסךGigabyte GeForce RTX 4060 6GB |
| נפח אחסון500GB | סוג אחסוןSSD NVMe | סוג האחריותאחריות יבואן |
| תקופת האחריותשנה | נפח זכרון פנימי20GB | סוג זכרוןDDR4 |
תיאור
מחשב נייח B&W עם מעבד Intel Core i5 דגם Intel Core i5-14400, זכרון פנימי בנפח 20GB מסוג DDR4, אחסון 500GB SSD NVMe, כרטיס מסך Gigabyte GeForce RTX 4060 6GB, מערכת הפעלה Windows 11, קירור אוויר, ספק כוח 750W, לוח אם Gigabyte H610M, מארז FSP CMT196A, ואחריות לשנה אחריות יבואן.
מפרט טכני מחשב גיימינג Intel Core i5-14400 / 20GB / 500GB NVMe / RTX 4060 6GB / Windows 11
כללי
| יצרן | B&W |
|---|---|
| סוג מוצר | מחשבים נייחים PC |
כרטיס מסך
| כרטיס מסך | Gigabyte GeForce RTX 4060 6GB |
|---|
אחסון
| נפח אחסון | 500GB |
|---|---|
| סוג אחסון | SSD NVMe |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יבואן |
|---|---|
| תקופת האחריות | שנה |
זכרון פנימי
| נפח זכרון פנימי | 20GB |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
מעבד
| דגם מעבד | Intel Core i5-14400 |
|---|---|
| מעבד | Intel Core i5 |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Windows 11 |
|---|
תכונות נוספות
| לוח אם | Gigabyte H610M |
|---|---|
| מארז | FSP CMT196A |
| ספק כוח | 750W |
| קירור מעבד | קירור אוויר |