מארז מחשב ANTEC AX90
₪307.00
מארז מחשב ANTEC AX90
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
| מידותW=210 H=486 D=473mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)160 | הערותMax GPU Length ≤ 385mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תואם ללוחות אם ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 210 מ"מ רוחב, 486 מ"מ גובה ו-473 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-RGB Controller. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, עם אפשרות להתקנת עד 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+1 כוננים בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 160 מ"מ. העיצוב התרמי כולל מאווררים ARGB עם 3 מאווררי 120 מ"מ בחזית ומאוורר 120 מ"מ מאחור. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 385 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC AX90
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=210 H=486 D=473mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 160 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 385mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included Fans ARGB: Front 3x120mm / Rear 1x120mm |