מארז מחשב GIGABYTE AORUS C700 GLASS
₪2336.00
מארז מחשב GIGABYTE AORUS C700 GLASS
מאפיינים
| סוג מארזFull Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ HDMI \ RGB Controller \ FAN Controller |
| מידותW=301 H=714 D=671mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.56 |
| Hard Drive 3.54 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)195 | הערותMsx GPU Length 490mm |
תיאור
מארז Full Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן W=301mm, H=714mm, D=671mm. המארז מצויד ביציאות קדמיות הכוללות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic, USB Type-C, HDMI, בקר RGB ובקר FAN. תאורת ARGB מוסיפה נופך עיצובי, בעוד שהמארז תומך ב-4 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-6 בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 195mm, ועיצוב תרמי כולל 3 מאווררים קדמיים בגודל 120mm ומאוורר אחורי ARGB בגודל 120mm. אורך מקסימלי של כרטיס גרפי יכול להגיע עד 490mm.
מפרט טכני מארז מחשב GIGABYTE AORUS C700 GLASS
כללי
| סוג מארז | Full Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ HDMI \ RGB Controller \ FAN Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=301 H=714 D=671mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 6 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 4 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 195 |
| הערות | Msx GPU Length 490mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Installed PWM Fans Front 3x120mm & Rear ARGB 2x120mm |