מחשב נייד Lenovo Yoga 7 16IRL8 Multi-touch 2-in-1 82YN003CIV
₪5755.00
מחשב נייד Lenovo Yoga 7 16IRL8 Multi-touch 2-in-1 82YN003CIV
מאפיינים
| דגםYoga 7 | יצרןLenovo | מודל16IRL8 |
| סדרהYoga | סוג מוצרמחשב נייד | צבעStorm Grey / Aluminium CNC Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| קורא טביעת אצבעYes | כונן אופטיללא | נפח אחסון512GB |
תיאור
מחשב נייד Lenovo מסדרת Yoga דגם Yoga 7 16IRL8 בצבע Storm Grey / Aluminium, עם מסך בגודל 16" ורזולוציה 2560×1600, מעבד Intel Core i7 דור 13 דגם Intel® Core™ i7-1360P, זכרון פנימי בנפח 16GB, אחסון 512GB PCIe NVMe M.2 SSD, מערכת הפעלה Windows 11 Home, מצלמה FHD 1080p + IR עם Privacy Shutter, קורא טביעת אצבע, מקלדת מוארת, סוללה מובנית בנפח 71Wh, משקל התחלתי של 2.04 ק"ג, ואחריות לשלוש שנים באתר הלקוח ע"י CPM.
מפרט טכני מחשב נייד Lenovo Yoga 7 16IRL8 Multi-touch 2-in-1 82YN003CIV
כללי
| דגם | Yoga 7 |
|---|---|
| יצרן | Lenovo |
| מודל | 16IRL8 |
| סדרה | Yoga |
| סוג מוצר | מחשב נייד |
| צבע | Storm Grey / Aluminium CNC Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
אבטחה ופרטיות
| קורא טביעת אצבע | Yes |
|---|
אחסון
| כונן אופטי | ללא |
|---|---|
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג אחסון | PCIe NVMe M.2 SSD |
אחריות
| נותן השירות | CPM |
|---|---|
| סוג האחריות | באתר הלקוח |
| תקופת האחריות | שלוש שנים |
זכרון פנימי
| חריצי זכרון פנויים | 0 |
|---|---|
| נפח זכרון מקסימלי | 16GB |
| נפח זכרון פנימי | 16GB |
| סוג זכרון | LPDDR5-5200 |
מעבד
| דגם מעבד | Intel® Core™ i7-1360P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.2 / 5.0GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 18MB |
|---|---|
| דור מעבד | 13th Generation |
| מעבד | Intel Core i7 |
| ערכת שבבים | Intel SoC Platform |
מעבד גרפי
| דגם מעבד גרפי | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
|---|---|
| מעבד גרפי | Intel |
מצלמה
| מצלמה | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
|---|
תוכנה
| גרסא | 64bit |
|---|---|
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
תכונות נוספות
| מקלדת מוארת | Yes |
|---|---|
| משקל התחלתי | Starting at 2.04 kg |
| סוללה | Integrated 71Wh |
תצוגה
| גודל מסך | 16" |
|---|---|
| מסך מגע | כולל |
| סוג פאנל | 16" 2.5K (2560×1600) IPS 400nits Glossy, 100% sRGB, Dolby® Vision™, Glass, Touch |
| ציפוי המסך | מבריק |
| רזולוציה | 2560×1600 |
| תומך AMD FreeSync | No |
| תומך NVIDIA G-Sync | No |
תקשורת
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| דגם כרטיס רשת אלחוטי | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| כרטיס רשת | No |