כונן SSD פנימי Verbatim Vi3000 256GB NVMe M.2 2280
₪370.00
כונן SSD פנימי Verbatim Vi3000 256GB NVMe M.2 2280
מאפיינים
| דגם49373 | יצרןVerbatim | סדרהVi3000 |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה1300MB/s | מהירות קריאה3300MB/s |
| טמפרטורת אחסון-45°C עד 95°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך80 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי Verbatim מסדרת Vi3000 דגם 49373 בנפח 256GB, מסוג NVMe SSD בממשק PCIe 3.0 x4 NVMe ובפורמט M.2 2280, עם מהירות קריאה עד 3300MB/s ומהירות כתיבה עד 1300MB/s, ואחריות יצרן מוגבלת לשלוש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי Verbatim Vi3000 256GB NVMe M.2 2280
כללי
| דגם | 49373 |
|---|---|
| יצרן | Verbatim |
| סדרה | Vi3000 |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 1300MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 3300MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -45°C עד 95°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 80 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 2 מ"מ |
| רוחב | 22 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1,000,000 שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | PCIe 3.0 x4 NVMe |
|---|---|
| סוג כונן | NVMe SSD |
| פורמט | M.2 2280 |
| נפח אחסון | 256GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 3 שנים |