רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Boom 3i 50W — כחול
₪449.00
רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Boom 3i 50W — כחול
מאפיינים
| דגםBoom 3i (D5100) | יצרןSoundcore by Anker | סוג מוצררמקול נייד |
| צבעכחול | מידות210×85×78.5 מ"מ | משקל0.83 ק"ג |
| זמן טעינה4 שעות | זמן נגינה16 שעות | סוג סוללהLi-ion |
תיאור
רמקול נייד Soundcore by Anker דגם Boom 3i (D5100) בצבע כחול, עם חיבור Bluetooth 5.3, הספק 50W וטווח תדרים 56Hz–20kHz, טכנולוגיות BassUp 2.0, PartyCast 2.0 ו-TWS, תאורת LED, זמן נגינה עד 16 שעות, טעינה כ-4 שעות, עמידות למים ואבק בתקן IP68 ועמידות לנפילות, שליטה באמצעות אפליקציית soundcore, משקל 0.83 ק"ג, ואחריות ל-18 חודשים יבואן רשמי.
מפרט טכני רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Boom 3i 50W — כחול
כללי
| דגם | Boom 3i (D5100) |
|---|---|
| יצרן | Soundcore by Anker |
| סוג מוצר | רמקול נייד |
| צבע | כחול |
מידות ומשקל
| מידות | 210×85×78.5 מ"מ |
|---|---|
| משקל | 0.83 ק"ג |
סוללה
| זמן טעינה | 4 שעות |
|---|---|
| זמן נגינה | 16 שעות |
| סוג סוללה | Li-ion |
| קיבולת סוללה | 2400mAh |
עמידות
| עמידות למים ואבק | IP68 |
|---|---|
| עמידות לנפילות | כן |
קישוריות
| גרסת Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| סוג חיבור | Bluetooth |
תכונות מיוחדות
| חיבור רב-רמקולים | TWS, PartyCast |
|---|---|
| שליטה באמצעות אפליקציה | soundcore app |
אחריות
| נותן השירות | יבואן רשמי |
|---|---|
| תקופת האחריות | 18 חודשים |
שמע
| הספק | 50W |
|---|---|
| טווח תדרים | 56Hz–20kHz |
| טכנולוגיות שמע | BassUp 2.0, PartyCast 2.0, TWS, AAC |
| תאורה | תאורת LED |