רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Glow Mini עם תאורה מובנית
₪149.00
רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Glow Mini עם תאורה מובנית
מאפיינים
| דגםSoundcore Glow Mini A3136011 | יצרןAnker | סוג מוצררמקול נייד |
| צבעשחור | מידות76×76×76 מ"מ | משקלכ-278 גרם |
| זמן טעינהכ-3 שעות | זמן נגינהעד 12 שעות | סוג סוללהליתיום-יון |
תיאור
רמקול נייד Anker דגם Soundcore Glow Mini A3136011 בצבע שחור, עם חיבור Bluetooth ו-USB-C, Bluetooth 5.3, הספק 8W וטווח תדרים 90Hz–20000Hz, טכנולוגיות BassUp, PartyCast 2.0 ו-360° Sound, תאורת RGB ב-6 מצבים, זמן נגינה עד 12 שעות, טעינה כ-3 שעות, עמידות למים ואבק בתקן IP67 כולל יכולת ציפה, שליטה באמצעות אפליקציית Soundcore, משקל כ-278 גרם, ואחריות ל-18 חודשים ע"י המילטון.
מפרט טכני רמקול Bluetooth נייד Anker Soundcore Glow Mini עם תאורה מובנית
כללי
| דגם | Soundcore Glow Mini A3136011 |
|---|---|
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | רמקול נייד |
| צבע | שחור |
מידות ומשקל
| מידות | 76×76×76 מ"מ |
|---|---|
| משקל | כ-278 גרם |
סוללה
| זמן טעינה | כ-3 שעות |
|---|---|
| זמן נגינה | עד 12 שעות |
| סוג סוללה | ליתיום-יון |
| קיבולת סוללה | 1800mAh |
עמידות
| עמידות למים ואבק | IP67 |
|---|
קישוריות
| גרסת Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| סוג חיבור | Bluetooth, USB Type C |
תכונות מיוחדות
| חיבור רב-רמקולים | עד 100 (PartyCast 2.0) |
|---|---|
| רמקול צף במים | כן |
| שליטה באמצעות אפליקציה | Soundcore App |
אחריות
| נותן השירות | המילטון |
|---|---|
| תקופת האחריות | 18 חודשים |
שמע
| הספק | 8W |
|---|---|
| טווח תדרים | 90Hz–20000Hz |
| טכנולוגיות שמע | BassUp, PartyCast 2.0, 360° Sound |
| תאורה | RGB 6 מצבים (תאורה היקפית 360°) |