מטען קיר Anker PowerPort 312 20W עם כבל USB-C ל-USB-C (0.9 מ’) — לבן
₪88.00
מטען קיר Anker PowerPort 312 20W עם כבל USB-C ל-USB-C (0.9 מ’) — לבן
מאפיינים
| אחריותשנה | דגםB2347G21 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | צבעלבן | תאימותסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, Samsung PPS |
| הספק טעינה מקסימלי20W | טכנולוגיהPowerIQ 3.0, Super-Fast Charging 2.0, ActiveShield | יציאת טעינהUSB-C |
תיאור
מטען קיר Anker דגם B2347G21 בצבע לבן, בהספק טעינה מקסימלי של 20W בטכנולוגיות PowerIQ 3.0 ו-Super-Fast Charging 2.0 עם תמיכה ב-PPS, יציאת USB-C ותאימות לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, כולל כבל USB-C ל-USB-C באורך 1.5 מטר, הגנות ActiveShield, Power Tuner והגנה מפני קצר ומתח גבוה, משקל 49 גרם, ואחריות לשנה.
מפרט טכני מטען קיר Anker PowerPort 312 20W עם כבל USB-C ל-USB-C (0.9 מ’) — לבן
כללי
| אחריות | שנה |
|---|---|
| דגם | B2347G21 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| צבע | לבן |
| תאימות | סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, Samsung PPS |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 20W |
|---|---|
| טכנולוגיה | PowerIQ 3.0, Super-Fast Charging 2.0, ActiveShield |
| יציאת טעינה | USB-C |
| כניסת מתח | 100-240VAC , 0.6A , 50-60Hz |
| מתח/זרם יציאה | 5V/3A , 9V/2.22A , 12V/1.67A |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים | PPS, Samsung Super Fast Charging 2.0 |
תוספות
| מידות | 27.7X42.8X44.5 מ"מ |
|---|---|
| משקל | 49 גרם |
| סט | מטען, כבל USB-C ל-USB-C 1.5 מ׳ |
תכונות
| הגנה | ActiveShield, Power Tuner, הגנה מפני קצר ומתח גבוה |
|---|