מטען קיר Anker 737 GaNPrime 120W (2×USB-C + USB-A) — שחור
₪499.00
מטען קיר Anker 737 GaNPrime 120W (2×USB-C + USB-A) — שחור
מאפיינים
| אחריות24 חודשים | דגםA2148311 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | הספק טעינה מקסימלי120W | טכנולוגיהGaN, PowerIQ 4.0, ActiveShield 2.0 |
| יציאת טעינה2x USB-C, 1x USB-A | כניסת מתח100V–240V | מתח/זרם יציאה |
תיאור
מטען קיר Anker דגם A2148311, בהספק טעינה מקסימלי של 120W בטכנולוגיות GaN ו-PowerIQ 4.0, עם יציאות 2x USB-C ו-USB-A, כולל הגנת ActiveShield 2.0, משקל 187 גרם, ואחריות ל-24 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר Anker 737 GaNPrime 120W (2×USB-C + USB-A) — שחור
כללי
| אחריות | 24 חודשים |
|---|---|
| דגם | A2148311 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 120W |
|---|---|
| טכנולוגיה | GaN, PowerIQ 4.0, ActiveShield 2.0 |
| יציאת טעינה | 2x USB-C, 1x USB-A |
| כניסת מתח | 100V–240V |
| מתח/זרם יציאה |
תוספות
| מידות | 43×32×80 mm |
|---|---|
| משקל | 187 g |
| סט | מטען, מדריך, אחריות 24 חודשים |
תכונות
| הגנה | ActiveShield 2.0 |
|---|