מערכת רמקולים אלחוטית Anker Soundcore Rave Neo 2 עם תאורת RGB — שחור
₪749.00
מערכת רמקולים אלחוטית Anker Soundcore Rave Neo 2 עם תאורת RGB — שחור
מאפיינים
| דגםA33A1Z11 | יצרןAnker | סוג מוצררמקול נייד Bluetooth |
| צבעBlack | מידות27 x 9 x 11 cm | משקל1.12 kg |
| זמן טעינהכ-4 שעות | זמן נגינהעד 18 שעות | סוג סוללהLi-ion |
תיאור
רמקול נייד Bluetooth Anker דגם A33A1Z11 בצבע Black, עם חיבור Bluetooth, USB ו-AUX, Bluetooth 5.3, הספק 80W וטווח תדרים 70Hz–20kHz, טכנולוגיות BassUp™ ו-PartyCast 2.0, תאורת RGB, זמן נגינה עד 18 שעות, טעינה כ-4 שעות, עמידות למים בתקן IPX7, שליטה באמצעות אפליקציית Soundcore, משקל 1.12 ק"ג, ואחריות לשנה ע"י המילטון חשמל ואלקטרוניקה.
מפרט טכני מערכת רמקולים אלחוטית Anker Soundcore Rave Neo 2 עם תאורת RGB — שחור
כללי
| דגם | A33A1Z11 |
|---|---|
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | רמקול נייד Bluetooth |
| צבע | Black |
מידות ומשקל
| מידות | 27 x 9 x 11 cm |
|---|---|
| משקל | 1.12 kg |
סוללה
| זמן טעינה | כ-4 שעות |
|---|---|
| זמן נגינה | עד 18 שעות |
| סוג סוללה | Li-ion |
| קיבולת סוללה | 5200mAh |
עמידות
| עמידות למים ואבק | IPX7 |
|---|
קישוריות
| גרסת Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| סוג חיבור | Bluetooth, USB, AUX |
תכונות מיוחדות
| חיבור רב-רמקולים | PartyCast 2.0 (100) |
|---|---|
| שליטה באמצעות אפליקציה | Soundcore app |
אחריות
| נותן השירות | המילטון חשמל ואלקטרוניקה |
|---|---|
| תקופת האחריות | שנה |
שמע
| הספק | 80W |
|---|---|
| טווח תדרים | 70Hz – 20kHz |
| טכנולוגיות שמע | BassUp™, PartyCast 2.0 |
| תאורה | RGB |