מארז מחשב ANTEC CX300M RGB
₪214.00
מארז מחשב ANTEC CX300M RGB
מאפיינים
| סוג מארזMini Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=219 H=417 D=450mm | תאימות ללוח אםMicro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.51+1 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)170 | הערותMax GPU Length 420mm |
תיאור
מארז Mini Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם מסוג Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 219 מ"מ רוחב, 417 מ"מ גובה ו-450 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-USB Type-C. תאורת RGB מוסיפה נופך עיצובי, עם מאווררי RGB מותקנים מראש בצד הימני (2x120mm) ובחלק האחורי (1x120mm) לשיפור העיצוב התרמי. המארז תומך בשני כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' וכונן אחד בגודל 2.5 אינץ', עם אפשרות להוסיף כונן נוסף בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 170 מ"מ, ואורך הכרטיס הגרפי המקסימלי המותר הוא 420 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC CX300M RGB
כללי
| סוג מארז | Mini Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=219 H=417 D=450mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 1+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 170 |
| הערות | Max GPU Length 420mm |
| סוג תאורה | RGB |
| עיצוב תרמי | Pre-Installed RGB Fans: On Right Side 2x120mm & Rear 1x120mm |