מארז מחשב CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB TRIPLE CHAMBER BLACK
₪1304.00
מארז מחשב CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB TRIPLE CHAMBER BLACK
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=340 H=467 D=470mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.51 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length 360mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 340 מ"מ רוחב, 467 מ"מ גובה ו-470 מ"מ עומק. המארז כולל יציאות קדמיות לאוזניות/מיקרופון ו-USB Type-C. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, בעוד שהעיצוב התרמי כולל שלושה מאווררי RS-R ARGB בגודל 120 מ"מ. המארז מציע מקום להתקנת דיסק קשיח 3.5 אינץ' אחד ושני דיסקים קשיחים 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 180 מ"מ, ואורך כרטיס גרפי מקסימלי הוא 360 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB TRIPLE CHAMBER BLACK
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=340 H=467 D=470mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length 360mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Includes RS-R ARGB Reverse Fans 3x120mm |