מארז מחשב ANTEC NX500M ARGB ELITE
₪214.00
מארז מחשב ANTEC NX500M ARGB ELITE
מאפיינים
| סוג מארזMini Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=200 H=451 D=384mm | תאימות ללוח אםMicro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)155 | הערותMax GPU Length ≤ 300mm |
תיאור
מארז Mini Tower בצבע שחור, מתאים ללוחות אם מסוג Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 200 מ"מ רוחב, 451 מ"מ גובה ו-384 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות הכוללות USB 2.0, USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-USB Type-C. ניתן להתקין עד 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+1 כוננים בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 155 מ"מ. העיצוב התרמי כולל מאווררים עם תאורת ARGB, כאשר בחזית מותקנים 3 מאווררי 120 מ"מ ובחלק האחורי מאוורר נוסף בגודל 120 מ"מ. אורך המקסימלי של כרטיס גרפי המותר במארז הוא 300 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC NX500M ARGB ELITE
כללי
| סוג מארז | Mini Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=200 H=451 D=384mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 155 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 300mm |
| עיצוב תרמי | Included Fans ARGB: Front 3x120mm / Rear 1x120mm |