כונן SSD פנימי KingSpec MT-512 512GB SATA III mSATA
₪550.00
כונן SSD פנימי KingSpec MT-512 512GB SATA III mSATA
מאפיינים
| דגםMT-512 | יצרןKingSpec | סדרהMT |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה500MB/s | מהירות קריאה550MB/s |
| טמפרטורת אחסון-20°C עד 75°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך50.95 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי KingSpec דגם MT-512 בנפח 512GB, בממשק SATA III 6Gb/s ובפורמט mSATA, עם מהירות קריאה עד 550MB/s ומהירות כתיבה עד 500MB/s, ואחריות יצרן לשלוש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי KingSpec MT-512 512GB SATA III mSATA
כללי
| דגם | MT-512 |
|---|---|
| יצרן | KingSpec |
| סדרה | MT |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 500MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 550MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -20°C עד 75°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 50.95 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 3.5 מ"מ |
| רוחב | 30 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | SATA III 6Gb/s |
|---|---|
| סוג כונן | SSD |
| פורמט | mSATA |
| נפח אחסון | 512GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן |
|---|---|
| תקופת האחריות | 3 שנים |