FRACTAL DESIGN NORTH XL CHARCOAL BLACK
₪1022.00
FRACTAL DESIGN NORTH XL CHARCOAL BLACK
במלאי
קוד מוצר: DESIGN-NORTH-XL-CHARCOAL-BLACK-COMPUTER-CASE
Fractal Design
יצרן
₪1022.00
לא כולל מע"מ: ₪866.10
מאפיינים
| סוג מארזFull Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותL=503 W=240 H=509mm / 9.5kg | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)185 \ 155 | הערותGraphics Card Max Length - up to 413mm | עיצוב תרמיIncluded Aspect Fans 3x140mm |
תיאור
מארז Full Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 503 מ"מ (אורך) x 240 מ"מ (רוחב) x 509 מ"מ (גובה) ומשקלו 9.5 ק"ג. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-USB Type-C. תומך בשני כונני Hard Drive בגובה 2.5 אינץ' ובגובה מקסימלי לקירור מעבד של 185 מ"מ (155 מ"מ). העיצוב התרמי כולל שלושה מאווררי 140 מ"מ. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא עד 413 מ"מ.
מפרט טכני FRACTAL DESIGN NORTH XL CHARCOAL BLACK
כללי
| סוג מארז | Full Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | L=503 W=240 H=509mm / 9.5kg |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 185 \ 155 |
| הערות | Graphics Card Max Length - up to 413mm |
| עיצוב תרמי | Included Aspect Fans 3x140mm |