מארז מחשב ANTEC CX500M RGB
₪268.00
מארז מחשב ANTEC CX500M RGB
מאפיינים
| סוג מארזMini Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=200 H=451 D=384mm | תאימות ללוח אםMicro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52/2 |
| Hard Drive 3.52/3 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)155 | הערותMax GPU Length ≤ 300mm |
תיאור
מארז Mini Tower בצבע שחור, תואם ללוחות אם Micro ATX ו-Mini ITX, במידות W=200 H=451 D=384mm. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C. תומך בהתקני אחסון עם אפשרות ל-2/3 כונני 3.5 אינצ' ו-2/2 כונני 2.5 אינצ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 155 מ"מ, ועיצוב תרמי כולל מאוורר אחורי בקוטר 120 מ"מ. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 300 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC CX500M RGB
כללי
| סוג מארז | Mini Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=200 H=451 D=384mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2/2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2/3 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 155 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 300mm |
| עיצוב תרמי | Included Fan Rear 1x120mm |