מחשב נייד HP EliteBook 830 13inch G10 Notebook PC 6T284EA
₪5567.00
מחשב נייד HP EliteBook 830 13inch G10 Notebook PC 6T284EA
מאפיינים
| יצרןHP | מודלEliteBook 830 G10 | משפחהEliteBook |
| סדרהEliteBook | סוג מוצרמחשב נייד | קורא טביעת אצבעYes |
| כונן אופטיללא | נפח אחסון1TB | סוג אחסוןPCIe NVMe M.2 SSD |
תיאור
מחשב נייד HP מסדרת EliteBook דגם EliteBook 830 G10 בצבע שחור, עם מסך בגודל 13.3" ורזולוציה 1920×1080, מעבד Intel Core i7 דור 13 דגם Intel® Core™ i7-1355U Processor, זכרון פנימי בנפח 16GB, אחסון 1TB PCIe NVMe M.2 SSD, מערכת הפעלה Windows 11 Pro, מצלמה של 5MP, קורא טביעת אצבע, מקלדת מוארת, סוללה HP Long Life 3-cell בנפח 51 Wh Li-ion, ואחריות לשלוש שנים באתר הלקוח ע"י HP.
מפרט טכני מחשב נייד HP EliteBook 830 13inch G10 Notebook PC 6T284EA
כללי
| יצרן | HP |
|---|---|
| מודל | EliteBook 830 G10 |
| משפחה | EliteBook |
| סדרה | EliteBook |
| סוג מוצר | מחשב נייד |
אבטחה ופרטיות
| קורא טביעת אצבע | Yes |
|---|
אחסון
| כונן אופטי | ללא |
|---|---|
| נפח אחסון | 1TB |
| סוג אחסון | PCIe NVMe M.2 SSD |
אחריות
| נותן השירות | HP |
|---|---|
| סוג האחריות | באתר הלקוח |
| תקופת האחריות | שלוש שנים |
זכרון פנימי
| חריצי זכרון פנויים | 0 |
|---|---|
| נפח זכרון מקסימלי | 16GB |
| נפח זכרון פנימי | 16GB |
| סוג זכרון | DDR5-4800 |
מעבד
| דגם מעבד | Intel® Core™ i7-1355U Processor 12M Cache, up to 5.00GHz |
|---|---|
| דור מעבד | 13th Generation |
| מעבד | Intel Core i7 |
מעבד גרפי
| דגם מעבד גרפי | כרטיס גרפי Intel® Iris® X |
|---|---|
| מעבד גרפי | Intel |
מצלמה
| מצלמה | מצלמה של 5MP |
|---|
תוכנה
| גרסא | 64bit |
|---|---|
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
תכונות נוספות
| מקלדת מוארת | Yes |
|---|---|
| משקל התחלתי | החל מ-1.27 ק"ג |
| סוללה | HP Long Life 3-cell, 51 Wh Li-ion |
תצוגה
| גודל מסך | 13.3" |
|---|---|
| מסך מגע | ללא |
| סוג פאנל | 13.3" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 400 nits, low power, 100% sRGB |
| ציפוי המסך | מט |
| רזולוציה | 1920×1080 |
| תומך AMD FreeSync | No |
| תומך NVIDIA G-Sync | No |
תקשורת
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| דגם כרטיס רשת אלחוטי | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) and Bluetooth® 5.3 wireless card (supporting gigabit data rate) |
| כרטיס רשת | No |