רמקול קומפקטי אלחוטי Anker Soundcore Select 4 Go — כחול
₪139.00
רמקול קומפקטי אלחוטי Anker Soundcore Select 4 Go — כחול
מאפיינים
| דגםSelect 4 GO (A31X1) | יצרןAnker | סוג מוצררמקול נייד |
| צבעכחול | מידות121×83×48.5 מ"מ | משקל265 גרם |
| זמן טעינהכ-3–4 שעות | זמן נגינהעד כ-20 שעות | קיבולת סוללה2400mAh / 3.65V |
תיאור
רמקול נייד Anker דגם Select 4 GO (A31X1) בצבע כחול, עם חיבור Bluetooth 5.4, הספק 5W וטווח תדרים 20Hz–20kHz, טכנולוגיות Bass Boost ו-TWS, זמן נגינה עד כ-20 שעות, טעינה כ-3–4 שעות, עמידות למים ואבק בתקן IP67, שליטה באמצעות אפליקציית Soundcore, משקל 265 גרם, ואחריות ל-12 חודשים ע"י המילטון.
מפרט טכני רמקול קומפקטי אלחוטי Anker Soundcore Select 4 Go — כחול
כללי
| דגם | Select 4 GO (A31X1) |
|---|---|
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | רמקול נייד |
| צבע | כחול |
מידות ומשקל
| מידות | 121×83×48.5 מ"מ |
|---|---|
| משקל | 265 גרם |
סוללה
| זמן טעינה | כ-3–4 שעות |
|---|---|
| זמן נגינה | עד כ-20 שעות |
| קיבולת סוללה | 2400mAh / 3.65V |
עמידות
| עמידות למים ואבק | IP67 |
|---|
קישוריות
| גרסת Bluetooth | 5.4 |
|---|---|
| סוג חיבור | Bluetooth |
תכונות מיוחדות
| חיבור רב-רמקולים | TWS |
|---|---|
| שליטה באמצעות אפליקציה | Soundcore App |
אחריות
| נותן השירות | המילטון |
|---|---|
| תקופת האחריות | 12 חודשים |
שמע
| הספק | 5W |
|---|---|
| טווח תדרים | 20Hz–20kHz |
| טכנולוגיות שמע | Bass Boost, TWS |
| יחס אות לרעש | 85 dB |
| תאורה | לא |