מטען קיר Anker Prime בהספק 250W (4×USB-C + 2×USB-A) עם תצוגה — אפור
₪588.00
מטען קיר Anker Prime בהספק 250W (4×USB-C + 2×USB-A) עם תצוגה — אפור
מאפיינים
| דגםA2345 | יצרןAnker | סוג מוצרמטען קיר |
| תאימותמחשבים ניידים, טלפונים, טאבלטים, אוזניות, שעונים חכמים ומכשירים נוספים | הספק טעינה מקסימלי250W | טכנולוגיהGaNPrime, PowerIQ 4.0 |
| יציאת טעינה6 פורטים: 4×USB-C, 2×USB-A | כניסת מתח100-240V~, 3.5A, 50-60Hz | מתח/זרם יציאהUSB-C1: 9V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓5A, 28V⎓5A (140W Max); USB-C2/3/4: 9V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓5A (100W Max); USB-A1/2: 5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A (22.5W Max) |
תיאור
מטען קיר Anker דגם A2345, בהספק טעינה מקסימלי של 250W בטכנולוגיות GaNPrime ו-PowerIQ 4.0, עם 6 פורטים: 4x USB-C ו-2x USB-A ותאימות למחשבים ניידים, טלפונים, טאבלטים ומכשירים נוספים, כולל מסך LCD בגודל 2.26 אינץ' עם חוגת שליטה והגנת ActiveShield 3.0, ואחריות לא צוינה.
מפרט טכני מטען קיר Anker Prime בהספק 250W (4×USB-C + 2×USB-A) עם תצוגה — אפור
כללי
| דגם | A2345 |
|---|---|
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| תאימות | מחשבים ניידים, טלפונים, טאבלטים, אוזניות, שעונים חכמים ומכשירים נוספים |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 250W |
|---|---|
| טכנולוגיה | GaNPrime, PowerIQ 4.0 |
| יציאת טעינה | 6 פורטים: 4×USB-C, 2×USB-A |
| כניסת מתח | 100-240V~, 3.5A, 50-60Hz |
| מתח/זרם יציאה | USB-C1: 9V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓5A, 28V⎓5A (140W Max); USB-C2/3/4: 9V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓5A (100W Max); USB-A1/2: 5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A (22.5W Max) |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים |
תוספות
| סט | כולל כבל AC |
|---|
תכונות
| הגנה | ActiveShield 3.0 ניטור טמפרטורה מתקדם |
|---|---|
| תצוגה | מסך LCD בגודל 2.26" עם חוגת שליטה |